Kontaktujte nás denně od 9:00 - 18:00

KDO JE CLOE'S FOX BRAND?

08.02.2022

Ptáte se, kdo je CLOE'S FOX BRAND? V tomto článku Vám sdělíme vše o tomto nevídaném přátelství. Ze začátku je nutno sdělit - jak to vše začalo..

PŘÍBĚH O CLOE:

     Tak jako spousta lidí, i my jsme snili o tom, že budeme mít jednoho dne huskyho. Tento sen se stal skutečností, v den kdy se narodila Cloe. 27. 3. 2017. Od té chvíle je náš život zcela naplněný! Je to naše spřízněná duše! Sibiřský husky není jen tak pro někoho, je to poměrně náročné plemeno, které vyžaduje aktivního majitele. Je to také finančně velmi nákladný koníček, se kterým musí majitel počítat, když si pořizuje chovného pejska. Jsme moc rádi, že jsme veškerý svůj volný čas věnovali jí, než se nám narodila dcera. Díky ní je náš život barevnější, šťastnější a plný lásky! Bez její přátelské a praštěné povahy bychom nikdy nemohli mít doma zachráněného Lišáčka a tvořit tak úžasnou partu!

PŘÍBĚH O LIŠÍNKOVI:

Díky němu je toto neuvěřitelně přátelství tak jedinečné! Narodil se zhruba koncem února či začátkem března roku 2019. Jako jediný přežil "řádění" myslivců, díky tomu, že našel útočiště u nás. Všechno to papírování, zajištění pro chov, kontroly a schválení krajského úřadu i státní veterinární správy STÁLO ZA TO! Máme tohoto bezva parťáka, který nás neustále fascinuje svou inteligenci, hbitostí ale také velmi často svou náladovosti. Zkratka je to obzvlášť náročný člen naší smečky, kterého milujeme nadevše!!!!